Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 15 common:people_all_forms

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ У ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ

Date: 22 січня 2020 о 12:11, Refreshed 25 січня 2022 о 20:03

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ на ЗНО-2022

Реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року триватиме з 01 лютого до 09 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 01 березня 2022 року.

Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання триватиме упродовж  05 – 17 травня включно.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів.

Якщо учасник  / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість складання додаткових навчальних предметів відрізнятиметься залежно від того, чи є у сертифікаційних роботах завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, адже такі завдання перевіряють екзаменатори, чию працю потрібно оплатити.

Так, у 2022 році, щоб додатково скласти одну з іноземних мов (англійську, німецьку, іспанську або французьку) потрібно буде сплатити 789 грн, вартість складання інших навчальних предметів (історія України, географія, фізика, хімія чи біологія) становитиме 354 грн. Докладніше про реєстрацію для складання додаткових навчальних предметів буде повідомлено 1 лютого.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Звертаємо увагу на те, що комплект реєстраційних документів має містити:

  • оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
  • засвідчену власноруч копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену власноруч копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

Зауважте, що одним з перших кроків реєстрації є обрання категорії особи.

Процедура реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО

Процедура реєстрації осіб, які не складають ДПА у формі ЗНО

Унесення змін до реєстраційних даних

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), який вам надсилають в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання.

У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 01 лютого до 09 березня 2022 року після отримання вами Сертифіката.

Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

Перевірка стану опрацювання реєстраційних документів

Після того, як ви надіслали пакет документів для реєстрації до регіонального центру, ви маєте можливість за допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» перевірити на якому етапі опрацювання ваші документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу.

Важливо зазначити, що реєстраційні документи в регіональних центрах опрацьовуються по мірі надходження. Обробка реєстраційних документів триває не довше 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру.

Відмова в реєстрації

Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні на підставі:

  • ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
  • надання недостовірної інформації;
  • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
  • відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;
  • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
  • неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.

У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) вам буде надіслано витяг із протоколу засідання регламентної комісії, у якому буде зазначена причина відмови. Усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, можна буде до 09 березня 2022 року. Потрібно створити нову реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися», сформувати пакет реєстраційних документів та надіслати його на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти або передати до закладу освіти, у якому навчаєтесь (якщо складатимете ДПА у формі ЗНО).

Особа, якій відмовлено в реєстрації (перереєстрації), має право оскаржити рішення регламентної комісії протягом чотирнадцяти календарних днів із дня завершення реєстрації, подавши апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

Якщо учасник через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, він повинен до 11 квітня 2022 року надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації. 

Реєстрація осіб для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання

Під час основного періоду реєстрації, подати документи для участі в додатковій сесії мають право особи, які не можуть пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії у зв’язку з тим, що:

  • обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальних предмети, зовнішнє оцінювання з яких проводиться під час основної сесії в один день;
  • у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;
  • за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у зовнішньому оцінюванні з окремого(их) навчального(их) предмета(ів), що проводиться(яться) в певні дні;
  • вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;
  • належать до категорії осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення;
  • у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном.

Щоб зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії, зазначені вище особи мають надати заяву (у довільній формі) і документ, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основній сесії, а саме:

  • довідку, що підтверджує факт навчання за кордоном, де зазначено період навчання;
  • клопотання релігійного управління (центру), що діє згідно із законодавством України про свободу совісті та релігійні організації;
  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання форми № 086-3/о, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
  • копію наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу;
  • довідку з закладу освіти, де вказано, що заявник дійсно навчається в цьому закладі освіти, а також дату складання ним державного іспиту, яка збігається з датою проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;
  • документ, що підтверджує необхідність перебування за кордоном у день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;
  • копію паспорта громадянина України, зокрема копії сторінок, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові, а також відомості про реєстрацію місця проживання (або копію довідки про реєстрацію місця проживання/перебування – для осіб, які мають паспорт громадянина України у формі картки), а в разі відсутності в заявника паспорта – відповідну копію паспорта громадянина України одного з батьків (опікунів, піклувальників).

Порядок реєстрації на ЗНО випускників 2021 року

Цей порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання має використовуватися особами, які у 2021 році складають державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Увага! Якщо ви вже маєте атестат (здобули повну загальну середню освіту в попередні роки) або навчаєтесь у закордонному навчальному закладі ви маєте користуватися іншим порядком реєстрації на ЗНО.

Реєстрація на ЗНО випускників поточного року триває з 01 лютого до 05 березня 2021 року. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 01 березня 2021 року.

Унесення змін до реєстраційних даних відбуватиметься з 01 лютого до 05 березня 2021 року. У разі відмови в реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінювання подання до УЦОЯО апеляційних заяв (оскаржень) триватиме до 18 березня 2021 року.

Для того щоб зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання), потрібно виконати низку послідовних дій.

1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраних вами закладів вищої освіти. Радимо уважно вивчити пропозиції закладів, заздалегідь визначитися зі спеціальностями, на які вступатимете, і з’ясувати перелік предметів, із яких необхідно подати результати зовнішнього оцінювання. Такий порядок дій допоможе вам усвідомлено вибрати навчальні предмети для проходження зовнішнього оцінювання та державної підсумкової атестації.

Також обов’язковим для ознайомлення документом є Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – Порядок). У документі, зокрема, визначено коло осіб, які можуть брати участь у зовнішньому оцінюванні, їхні права й обов’язки, унормовано основні засади проведення зовнішнього оцінювання, порядок реєстрації осіб тощо.

2. Виберіть навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання та державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати п'ятьох. У 2021 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:

Звертаємо увагу, що з усіх навчальних предметів, які ви виберете, буде встановлено результат за шкалою 100–200 балів, а з предметів, із яких ви проходитимете державну підсумкову атестацію, також отримаєте оцінку за шкалою 1–12 балів.

Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим – математика (завдання рівня стандарту). Третім – історія України або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська). Четвертий предмет ви обираєте самостійно із запропонованого вище переліку. Пам’ятайте, що для зарахування оцінок за державну підсумкову атестацію можна вибрати й іноземну мову (англійську, німецьку, французьку, іспанську), й історію України та пройти зовнішнє оцінювання з цих предметів.

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім. У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ.

    Якщо виникли проблеми з отриманням паспорта громадянина України, радимо для вирішення питань щодо реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні звернутися до адміністрації закладу освіти. Нагадуємо, що інформацію про механізм реєстрації учнів, які не мають паспорта, для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Керівникам закладів освіти», доступ до якого здійснюється за допомогою логіна та пароля, наданих закладу освіти регіональним центром оцінювання якості освіти.
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», що доступний на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі освіти, де ви навчаєтеся.

У разі необхідності також підготуйте:

  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
  • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для тих, хто має на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Увага! На копіях документів випускник має написати "Згідно з оригіналом" (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому ви навчаєтеся.

Після отримання від випускників реєстраційних документів заклад освіти формує список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього оцінюванняЗасвідчений підписом керівника та печаткою закладу освіти (у разі її наявності) список учнів і комплекти реєстраційних документів треба надіслати не пізніше ніж 01 березня 2021 року до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Дату подання визначатимуть за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього оцінювання до закладу освіти, де ви навчаєтеся. Вручення індивідуальних конвертів забезпечують заклади освіти.

За матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти.

Якщо ви вже маєте атестат (здобули повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз (чи продовжуєте навчатися) ви маєте користуватися іншим порядком реєстрації на ЗНО.

2020 рік

Додаток

до листа Вінницького регіонального

центру оцінювання якості освіти

17.01.2020 № 02-35/53

Інформаційні матеріали

з питань порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в 2020 році

м. Вінниця

2020 рік

 

Зміст

  1. Календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.

  1. Процедура реєстрації осіб, які складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

  1. Порядок перереєстрації осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року.

  1. Відмова в реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року.

  1. Додатки до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

 

І. КалендарНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ

зовнішнього незалежного оцінювання В 2020 роЦІ

Реєстрація для участі у ЗНО

03.02.-24.03.2020

Розміщення запрошень-перепусток

до 30 квітня

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання

21.05 - математика;

26.05 - українська мова і література;

28.05 - фізика;

01.06 - іспанська, німецька, французька мови;

02.06 - англійська мова;

04.06 - історія України;

09.06 - біологія;

11.06 - географія;

15.06 – хімія

Оголошення результатів

до 12.06 - математика, фізика;

до 20.06 - українська мова і література; історія України, іноземні мови;

до 24.06 - біологія, географія, хімія

 

ІІ. ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ СКЛАДАЮТЬ державну підсумкову атестацію У ФОРМІ ЗНО

Для того, щоб зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання), потрібно виконати низку послідовних дій.

1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраних вами закладів вищої освіти. Радимо уважно вивчити пропозиції закладів, заздалегідь визначитися зі спеціальностями, на які вступатимете, і з’ясувати перелік предметів, із яких необхідно подати результати зовнішнього оцінювання. Такий порядок дій допоможе вам усвідомлено вибрати навчальні предмети для проходження зовнішнього оцінювання та державної підсумкової атестації.

Також обов’язковим для ознайомлення документом є Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 10.01.2017 № 25, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 січня 2017 р. за № 118/29986 (далі – Порядок). У документі, зокрема, визначено коло осіб, які можуть брати участь у зовнішньому оцінюванні, їхні права й обов’язки, унормовано основні засади проведення зовнішнього оцінювання, порядок реєстрації осіб тощо.

2. Виберіть навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання та державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання.

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

У 2020 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:

  • української мови і літератури
  • історії України
  • англійської мови
  • іспанської мови
  • німецької мови
  • французької мови

Звертаємо увагу, що з усіх навчальних предметів, які ви виберете, буде встановлено результат за шкалою 100–200 балів, а з предметів, із яких ви проходитимете державну підсумкову атестацію, також отримаєте оцінку за шкалою 1–12 балів.

Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим – математика або історія України (за вибором). Третій предмет ви обираєте самостійно із запропонованого вище переліку. Пам’ятайте, що для зарахування оцінок за державну підсумкову атестацію можна вибрати й математику, й історію України та пройти зовнішнє оцінювання з цих предметів.

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім. У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ.

Якщо виникли проблеми з отриманням паспорта громадянина України, радимо для вирішення питань щодо реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні звернутися до адміністрації закладу освіти. Нагадуємо, що інформацію про механізм реєстрації учнів, які не мають паспорта, для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Керівникам закладів освіти», доступ до якого – за допомогою логіна та пароля, наданих закладу освіти регіональним центром оцінювання якості освіти.

  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі освіти, де ви навчаєтеся.

У разі необхідності також підготуйте:

  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
  • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для тих, хто має на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Увага! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому ви навчаєтеся.

Після отримання від випускників реєстраційних документів заклад освіти формує список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього оцінювання. Засвідчений підписом керівника та печаткою закладу освіти (у разі її наявності) список учнів і комплекти реєстраційних документів треба надіслати не пізніше ніж 17 березня 2020 року до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Дату подання визначатимуть за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього оцінювання до закладу освіти, де ви навчаєтеся. Вручення індивідуальних конвертів забезпечують заклади освіти.

ІІІ. Порядок перереєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), який вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання.

У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020 року після отримання вами Сертифіката.

Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

Відмова в реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року

Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні через:

  • ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
  • надання недостовірної інформації;
  • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
  • відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;
  • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
  • неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.

У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) вам буде надіслано витяг із протоколу засідання регламентної комісії, у якому буде зазначена причина відмови. Якщо ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, до 24 березня 2020 року, створіть нову реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися», сформуйте пакет реєстраційних документів та надішліть його на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти або передайте до закладу освіти, у якому навчаєтесь (якщо складатимете ДПА у формі ЗНО).

Особа, якій відмовлено в реєстрації (перереєстрації), має право оскаржити рішення регламентної комісії протягом чотирнадцяти календарних днів із дня завершення реєстрації, подавши апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

Якщо учасник через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, він повинен до 16 квітня 2020 року надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації.

Додатки до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Додаток 1

до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (підпункт 1 пункту 2 розділу ІV)

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

реєстраційної картки

Бланк реєстраційної картки виготовляється на білому аркуші формату А4 (210 х 297 мм).

У лівій верхній частині реєстраційної картки відведено місце для наклеювання фотокартки розміром 3 x 4 см. Праворуч від фотокартки розміщується штрих-код реєстраційної картки. Під штрих-кодом - місце для службової інформації.

У правій верхній частині вказано найменування регіонального центру оцінювання якості освіти, що здійснюватиме обробку реєстраційної картки.

Нижче розміщено дві горизонтальні прямі лінії, де особа, яка реєструється для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, зазначає своє прізвище та ініціали.

У наступному рядку посередині українською мовою зазначено: «Заява».

Нижче розміщено п’ять горизонтальних прямих ліній, де особа, яка реєструється для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, заповнює відповідну заяву.

Під текстом заяви відведено місця, де особа, яка реєструється для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, проставляє дату заповнення та особистий підпис.

У наступному рядку реєстраційної картки посередині зазначено: «Реєстраційна картка № _____». Номер реєстраційної картки – десятизначне число.

В основній частині реєстраційної картки мають бути вказані:

1) особисті дані (прізвище, ім’я, по батькові; число, місяць і рік народження; тип, серія (за наявності) та номер документа, на підставі якого

здійснюється реєстрація; номери контактних телефонів (домашній, мобільний); адреса електронної пошти; адреса, за якою особі може бути надіслана офіційна кореспонденція);

2) відомості (найменування та місцезнаходження) про заклад освіти (для випускників системи середньої освіти поточного навчального року) і клас, у якому навчається (для випускників закладів загальної середньої освіти поточного навчального року), або відомості про здобуття повної загальної середньої освіти (для випускників минулих років);

3) інформація про проходження зовнішнього незалежного оцінювання (перелік навчальних предметів, з яких особа бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання із зазначенням (за наявності) рівня складності завдань сертифікаційної роботи; мова національної меншини, якою особа бажає отримати завдання сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання; інформація про населений пункт, де перебуватиме особа у дні проведення зовнішнього незалежного оцінювання (для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році (крім зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів, з яких особі будуть зараховані результати зовнішнього незалежного оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію), випускників минулих років, випускників поточного навчального року закордонних закладів освіти); назви навчальних предметів, з яких особі будуть зараховані результати зовнішнього незалежного оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію);

4) інформація про необхідність створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (у разі потреби) – номер і дата виданого органом або закладом охорони здоров'я медичного висновку про необхідність створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

У лівій нижній частині реєстраційної картки - дата та час формування реєстраційної картки за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У правій нижній частині реєстраційної картки відведено місце для наклеювання фотокартки розміром 3 x 4 см.

Ліворуч від фотокартки розміщується штрих-код.

Штрих-коди в реєстраційній картці за бажанням особи можуть не розміщуватися через її релігійні переконання.

 

Додаток 2

до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

(підпункт 2 пункту 2 розділу ІV)

Кутовий штамп

 закладу освіти

(у разі відсутності в закладі освіти кутового

штампа довідка оформлюється на офіційному бланку)

ДОВІДКА

Видана_________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

______________________________________________________________________________,

про те, що він (вона) здобуває повну загальну середню освіту в ________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

(найменування закладу освіти)

та є особою, яка проживає або переселилася з (вказати потрібне):

тимчасово окупованої території (Автономна Республіка Крим,
м. Севастополь);

населеного пункту, зазначеного в Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, наведеному в додатку 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1276-р);

населеного пункту, зазначеного в Переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, наведеному в додатку 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від
07 листопада 2014 року № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1276-р).

Місцезнаходження закладу освіти:_________________________________________

Фото

                           М. П. (за наявності)

(печатка має частково

 накладатись на фотокартку)

Довідка видана для подання до регіонального центру оцінювання якості освіти.

Директор                           __________                                         _________________________

                                               (підпис)                                                         (ініціали, прізвище)

Додаток 3

до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

(підпункт 3 пункту 2 розділу ІV)

Кутовий штамп

 закладу освіти

(у разі відсутності в закладі освіти кутового

штампа довідка оформлюється на офіційному бланку)

ДОВІДКА

          Видана___________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

_______________________________________________________________________

про те, що він (вона) здобуває повну загальну середню освіту в ________________

_______________________________________________________________________

(найменування закладу освіти)

_______________________________________________________________________

Місцезнаходження закладу освіти:____________________________________

_______________________________________________________________________

Очікувана дата здобуття повної загальної середньої освіти:

____________________          ____________

             (місяць)                                                (рік)

Тип закладу освіти (вказати потрібне):

заклад професійної (професійно-технічної) освіти

заклад вищої освіти

закордонний заклад освіти

Довідка видана для подання до ____________________________________________

регіонального центру оцінювання якості освіти.

Директор

             М. П. (за наявності)   __________                                         _______________

                                                   (підпис)                                                      (ініціали, прізвище)

{Додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 1487 від 15.11.2017}

 

Додаток 4

до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

(підпункт 1 пункту 9 розділу ІV)

Кутовий штамп

закладу освіти

___________________________

регіональний центр оцінювання якості освіти

(у разі відсутності в закладі освіти кутового

штампа список оформлюється на офіційному бланку)

СПИСОК

осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання

(найменування закладу освіти)

Тип закладу освіти системи загальної середньої освіти (вказати потрібне):

заклад професійної (професійно-технічної) освіти

заклад вищої освіти

заклад загальної середньої освіти

з/п

Прізвище

Ім’я

По батькові

Номер реєстраційної картки

Назви навчальних предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання з яких зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію
(із зазначенням (за наявності ) рівня складності завдань сертифікаційної роботи)

Комплекти реєстраційних документів у кількості _______ додаються.

Директор          __________________              _________________________

                                                     (підпис)                                                     (ініціали, прізвище)

М.П. (за наявності)

{Додаток 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 1487 від 15.11.2017}

Додаток 5
до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти
(підпункт 2 пункту 14 розділу IV)

Реєстраційне повідомлення

учасника зовнішнього незалежного оцінювання

Вас зареєстровано для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні _____ року.

До бази даних Українського центру оцінювання якості освіти внесено такі відомості:

прізвище, ім'я, по батькові ___________________________________________
число, місяць, рік народження ________________________________________

документ, на підставі якого здійснено реєстрацію:

назва _____________________, серія ___________, номер _________________
номер контактного телефону _________________________________________
адреса електронної пошти ___________________________________________
адреса, за якою може надсилатися офіційна кореспонденція _______________
__________________________________________________________________
найменування закладу освіти (вказується для випускників системи середньої освіти поточного навчального року) ____________________________________________

__________________________________________________________________

клас (вказується для випускників закладів загальної середньої освіти поточного року) _
населений пункт, де Ви перебуватимете у дні проведення зовнішнього незалежного оцінювання (вказується для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році (крім зовнішнього оцінювання з навчальних предметів, з яких особі будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію), випускників минулих років, випускників поточного навчального року закордонних закладів освіти) _______________________________

номер і дата медичного висновку про необхідність створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (вказується для осіб з особливими освітніми потребами) ________________________

Ця інформація буде використана в процесі підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

У таблиці вказано навчальні предмети, які Ви обрали для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (рівень складності завдань сертифікаційної роботи (за наявності)), мову, якою буде надано завдання сертифікаційної роботи, а також зазначено назви навчальних предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання із яких будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Назва навчального предмета

Мова, якою буде надано завдання сертифікаційної роботи

Державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання (рівень складності завдань сертифікаційної роботи (за наявності))*

__________
* Навпроти навчальних предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання з яких будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію, зазначається «ДПА» та рівень складності завдань сертифікаційної роботи (за наявності).

{Додаток 5 в редакції Наказу Міністерства освіти і науки № 1487 від 15.11.2017}

Comments:
Only authorized users can leave comments.